Domov / Vysokorychlostné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

VYSOKORÝCHLOSTNÁ SÚPRAVA WT-240 STANDARD


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1569 Nový model! Odporúčame
Vysokorýchlostná súprava WT-240 ponúka kompaktné a jednoduché riešenie na zisťovanie rôznych problémov vo výrobných linkách a monitorovanie rýchlych procesov. Kamera ponúka rozlíšenie 1,6 Mpx pri maximálnej snímkovej frekvencii 240 FPS.
Výrobca: W-TechnikaW-Technika
Dostupnosť: SKLADOM
3.963 € bez DPH
4.795 € s DPH
 
VYSOKORÝCHLOSTNÁ SÚPRAVA WT-240 STANDARD

WT-240 Standard je kompaktná, prenosná vysokorýchlostná súprava, ktorá pozostáva z priemyselnej kamery s rozlíšením 1456 x 1088 px, 2 objektívov, vysokorýchlostného svetla, ovládacieho softvéru, komunikačnej a napájacej kabeláže, a to všetko je uložené v prenosnom kufríku. Táto vysokorýchlostná súprava ponúka rýchle, jednoduché a lacné riešenie potrieb vysokorýchlostného záznamu. Kamera a svetlo sú veľmi malé, preto sa táto súprava často používa na snímanie výrobných procesov v stroji alebo v iných stiesnených podmienkach. Keďže ide o priemyselnú kameru, kamera nemá integrovanú pamäť RAM na ukladanie nasnímaných záznamov. Maximálna dĺžka záznamu je preto priamo úmerná veľkosti pamäte RAM počítača používaného na ovládanie kamery.

Kamera má rozlíšenie 1456 x 1088 px. Pri tomto rozlíšení môže kamera snímať rýchlosťou až 240 snímok za sekundu. Pri zníženom rozlíšení môže kamera snímať viac ako 1600 FPS. Kamera sa jednoducho pripája k počítaču pomocou kábla USB3. Snímač fotoaparátu má veľkosť 1/2,9" a veľkosť jedného pixelu je 3,45 x 3,45 μm.

Súprava WT-240 je k dispozícii v dvoch variantoch: Standard a MultiCam.

Tieto dva varianty sa líšia najmä počtom použitých fotoaparátov, objektívov a softvéru. Vo variante Standard je k dispozícii štandardný obslužný softvér, ktorý umožňuje používateľovi vykonávať základné funkcie, ako je snímanie záznamov, spomalené premietanie, ukladanie záznamov do formátu AVI. Variant MultiCam ponúkne používateľovi rozsiahle možnosti ovládania, kde je možné spúšťať viacero kamier, vytvárať slučky, voľne spomaľovať záznam, exportovať nasnímané záznamy do formátu AVI a mnoho ďalších užitočných funkcií. Variant MultiCam tiež umožňuje používateľovi ovládať viacero kamier súčasne a synchronizovať následné záznamy.

Kľúčové vlastnosti:

 • 1,6 Mpx snímač
 • Rozlíšenie 1456 x 1088 px
 • Maximálna rýchlosť pri plnom rozlíšení až 240 FPS
 • Maximálna rýchlosť pri zníženom rozlíšení je až 1600 FPS
 • Rozhranie USB3
 • Veľmi malé rozmery kamery (29x29x16 mm)

Obsah balenia:

 • 1x priemyselná vysokorýchlostná kamera (1,6 Mpx)
 • 2x objektív (výber z nasledujúcich ohniskových vzdialeností: 12 mm, 25 mm, 50 mm, 75 mm)
 • 1x vysokorýchlostné svetlo s napájacím káblom
 • 1x kábel USB3 (5 m)
 • 1x adaptér na statív pre fotoaparát
 • 1x základný obslužný softvér
 • 1x prepravné puzdro

Do súpravy je možné podľa potreby pridať ďalšie kamery, vysokorýchlostné svetlo a objektívy. (Ak potrebujete snímať 2 alebo viac kamier súčasne, je potrebné zakúpiť variant WT-240 MultiCam).

Bajonetový závit C

Rozhranie USB3

Rozmery 29 x 29 x 16 mm mm

Maximálne rozlíšenie snímača 1,6 Mpx (1456 x 1088 px)

Rýchlosť pri maximálnom rozlíšení 240 snímok/s

Maximálna rýchlosť pri zníženom rozlíšení 1600 snímok za sekundu

Dátový list (čiernobiely)

vysokorýchlostná kamera multicam standard wt set wt240

Špecifikácia
Závit bajonetu C-mount
Rozhranie USB3
Maximálne rozlíšenie senzora 1.3 Mpx (1280 x 1024 px)
Rýchlosť pri maximálnom rozlíšení 210 fps
Maximálna rýchlosť pri zníženom rozlíšení 3000 fps
Súbory

Stojí za pozornosť
VYSOKORÝCHLOSTNÁ SÚPRAVA WT-240 MULTICAM VYSOKORÝCHLOSTNÁ SÚPRAVA WT-240 MULTICAM Kód: ab1570 Nový model! Odporúčame
SKLADOM
Vysokorýchlostná súprava WT-240 ponúka kompaktné a jednoduché riešenie na zisťovanie rôznych problémov vo výrobných linkách a monitorovanie rýchlych procesov. Kamera ponúka rozlíšenie …
5.395 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?