Domov / Vysokorychlostné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

VYSOKORÝCHLOSTNÁ SÚPRAVA WT-240 MULTICAM


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1570 Nový model! Odporúčame
Vysokorýchlostná súprava WT-240 ponúka kompaktné a jednoduché riešenie na zisťovanie rôznych problémov vo výrobných linkách a monitorovanie rýchlych procesov. Kamera ponúka rozlíšenie 1,6 Mpx pri maximálnej snímkovej frekvencii 240 FPS.
Výrobca: W-TechnikaW-Technika
Dostupnosť: SKLADOM
5.395 € bez DPH
6.528 € s DPH
 
VYSOKORÝCHLOSTNÁ SÚPRAVA WT-240 MULTICAM

WT-240 MultiCam je kompaktná prenosná vysokorýchlostná súprava pozostávajúca z dvoch priemyselných kamier s rozlíšením 1456 x 1088 px, 4 objektívov, 2 vysokorýchlostných svetiel, riadiaceho softvéru, komunikačnej a napájacej kabeláže, všetko v prenosnom kufríku. Táto vysokorýchlostná súprava ponúka rýchle, jednoduché a lacné riešenie potrieb vysokorýchlostného záznamu. Kamera a svetlo sú veľmi malé, preto sa táto súprava často používa na snímanie výrobných procesov v stroji alebo v iných stiesnených podmienkach. Keďže ide o priemyselnú kameru, kamera nemá integrovanú pamäť RAM na ukladanie nasnímaných záznamov. Maximálna dĺžka záznamu je preto priamo úmerná veľkosti pamäte RAM počítača používaného na ovládanie kamery.

Kamera má rozlíšenie 1456 x 1088 px. Pri tomto rozlíšení môže kamera snímať rýchlosťou až 240 FPS. Pri zníženom rozlíšení môže kamera snímať rýchlosťou viac ako 1600 FPS. Kamera sa jednoducho pripája k počítaču pomocou kábla USB3. Snímač kamery má veľkosť 1/2,9" a veľkosť jedného pixelu je 3,45 x 3,45 μm.

Súprava WT-240 sa ponúka v dvoch variantoch: Standard a MultiCam.

Tieto dva varianty sa líšia najmä počtom kamier, objektívov a použitého softvéru. Vo variante Standard je k dispozícii štandardný obslužný softvér, ktorý umožňuje používateľovi vykonávať základné funkcie, ako je nahrávanie, spomalené premietanie, ukladanie záznamov do formátu AVI. Variant MultiCam ponúkne používateľovi rozsiahle možnosti ovládania, kde je možné spúšťať viacero kamier, vytvárať slučky, voľne spomaľovať záznam, exportovať nasnímané zábery do formátu AVI a mnoho ďalších užitočných funkcií. Variant MultiCam tiež umožňuje používateľovi ovládať viacero kamier súčasne a synchronizovať následné záznamy.

Kľúčové vlastnosti:

 • 1,6 Mpx snímač
 • Rozlíšenie 1456 x 1088 px
 • Maximálna rýchlosť pri plnom rozlíšení až 240 FPS
 • Maximálna rýchlosť pri zníženom rozlíšení je viac ako 1600 FPS
 • Rozhranie USB3
 • Veľmi malé rozmery kamery (29x29x16 mm)

Obsah balenia:

 • 2x priemyselná vysokorýchlostná kamera (1,6 Mpx)
 • 4x objektív (výber z nasledujúcich ohniskových vzdialeností: 12 mm, 25 mm, 50 mm, 75 mm)
 • 2x vysokorýchlostné svetlo s napájacím káblom
 • 2x kábel USB3 (5 m)
 • 2x statívový adaptér pre fotoaparát
 • 1x základný obslužný softvér
 • 1x prepravné puzdro

K súprave je možné podľa potreby pridať ďalšie kamery, vysokorýchlostné svetlo a objektívy. (Ak potrebujete snímať 2 alebo viac kamier súčasne, je potrebné zakúpiť variant WT-240 MultiCam).

Špecifikácia
Závit bajonetu C-mount
Rozhranie USB3
Maximálne rozlíšenie senzora 1.3 Mpx (1280 x 1024 px)
Rýchlosť pri maximálnom rozlíšení 210 fps
Maximálna rýchlosť pri zníženom rozlíšení 3000 fps
Súbory

Stojí za pozornosť
VYSOKORÝCHLOSTNÁ SÚPRAVA WT-240 STANDARD VYSOKORÝCHLOSTNÁ SÚPRAVA WT-240 STANDARD Kód: ab1569 Nový model! Odporúčame
SKLADOM
Vysokorýchlostná súprava WT-240 ponúka kompaktné a jednoduché riešenie na zisťovanie rôznych problémov vo výrobných linkách a monitorovanie rýchlych procesov. Kamera ponúka rozlíšenie …
3.963 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?