Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6530sc MWIR pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0388
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6530sc vhodná pre najnáročnejšie aplikácie vo vede a výskume. Rozlíšenie kamery je 640 x 512 px a obrazová frekvencia je nastaviteľná v rozsahu 145 Hz: 640 x 512 px až 3699 Hz: 132 x 8
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6530sc MWIR pre vedu a vývoj

Vysokorýchlostná MWIR termokamera pre skutočne náročných používateľov

Termokamera FLIR X6530sc je kamera, ktorá umožňuje scénu snímať s výnimočne vysokou frekvenciou, a pritom s rozlíšením 640 x 512 pixelov. Kamera môže byť určená pre akúkoľvek aplikáciu, s nutnosťou veľmi rýchleho záznamu. Kamera navyše disponuje zabudovanou RAM/SSD pamäťou.

Táto termokamera ponúka chladený Mercury Cadmium Telluride (MCT) detektor s časovou konštantou 10 μs až 20,000 μs, ktorý umožňuje nastavenie extrémne krátkych integračných časov. Zákazník si tak môže vybrať, či je pre neho dôležitá doba uzávierky (integrácia) alebo počet snímok za sekundu (fps) a podľa toho zvoliť konkrétny model.

V kamere je zabudované otočné koleso so súpravou optických filtrov. Súpravy môžu byť vhodné aj pre spektrálnu termografiu, kedy nás zaujímajú vlastnosti skúmaného materiálu len v úzkej časti spektra. Pre zákazníkov, ktorí vyžadujú spektrálne zobrazovanie so špeciálnymi filtrami (meranie cez sklo, zobrazovanie plynov či meranie tenkostenných plastov) je v kamere možné zaintegrovať presný pozičný filtračný mechanizmus so 4 slotmi.

Streaming rádiometrického videa a obrazu

Streaming rádiometrických dát je možný s využitím Simultaneous Gigabit Ethernet and Camera Link Base. Pre bezstratové HD nahrávanie možno do kamery zasunúť SSD disk a zaznamenávať tak termovízne video priamo do kamery.

Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?