Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6900sc MWIR pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0386 Premium partner FLIR
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6900sc je vhodná pre najnáročnejšie aplikácie vo vede a výskume. Rozlíšenie kamery je 640 x 512 px a obrazová frekvencia je nastaviteľná v rozsahu 0,0015 Hz až 1004 Hz.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6900sc MWIR pre vedu a vývoj

Vysokorýchlostná MWIR termokamera pre najnáročnejších používateľov

Termokamera FLIR X6900sc je kamera, ktorá umožňuje scénu snímať s veľmi vysokou frekvenciou, a pritom s rozlíšením 640 x 512 pixelov. Kamera môže byť určená na akúkoľvek aplikáciu, s nutnosťou veľmi rýchleho záznamu. Kamera navyše disponuje zabudovanou RAM/SSD pamäťou.

S možnosťou záznamu až 1000 snímok rádiometrického (RAW) videa za sekundu pri plnom rozlíšení 640 x 512 pixelov je termokamera FLIR X6900sc vôbec najrýchlejšou termokamerou FLIR. Pri tejto frekvencii je schopná robiť záznam v dĺžke 26 sekúnd na internú RAM pamäť.

Spektrálny rozsah tejto termokamery je voliteľný v rozmedzí 3,0 – 5,0 µm alebo 1,5 – 5,0 µm. Termokamera využíva chladený InSb (Indium Antimonide) detektor s časovou konštantou 270 ns a fantastickou teplotnou citlivosťou <20 mK, čo umožňuje zaznamenanie i drobných rozdielov v teplote v sledovanej scéne.

V kamere je zabudované otočné koleso so súpravou optických filtrov. Súpravy môžu byť vhodné aj pre spektrálnu termografiu, kedy nás zaujímajú vlastnosti skúmaného materiálu len v úzkej časti spektra.

Široká ponuka komunikačných rozhraní

Model X6900sc používateľovi ponúka celý rad komunikačných rozhraní. Vedľa GigE, je možné tiež využiť USB, RS-232, Camera Link, CXP (GenICam protocol supported over GigE or CXP).

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Teplotný rozsah -20°C až 350°C
Presnosť ± 2°C nebo ± 2% z měření (platí horší z údajů)
Typ detektora InSb (Indium Antimonide)
Teplotná citlivosť <20 mK
Spektrálny rozsah 3.0 – 5.0 µm nebo 1.5 – 5.0 µm
Ostrenie manuální
Obrazová frekvencia nastavitelná v rozsahu 0.0015 Hz až 1004 Hz
Rozhranie GigE, USB, RS-232, Camera Link, CXP (GenICam protocol supported over GigE or CXP)
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?