Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6900sc MWIR pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0386
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6900sc je vhodná pre najnáročnejšie aplikácie vo vede a výskume. Rozlíšenie kamery je 640 x 512 px a obrazová frekvencia je nastaviteľná v rozsahu 0,0015 Hz až 1004 Hz.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6900sc MWIR pre vedu a vývoj

Vysokorýchlostná MWIR termokamera pre najnáročnejších používateľov

Termokamera FLIR X6900sc je kamera, ktorá umožňuje scénu snímať s veľmi vysokou frekvenciou, a pritom s rozlíšením 640 x 512 pixelov. Kamera môže byť určená na akúkoľvek aplikáciu, s nutnosťou veľmi rýchleho záznamu. Kamera navyše disponuje zabudovanou RAM/SSD pamäťou.

S možnosťou záznamu až 1000 snímok rádiometrického (RAW) videa za sekundu pri plnom rozlíšení 640 x 512 pixelov je termokamera FLIR X6900sc vôbec najrýchlejšou termokamerou FLIR. Pri tejto frekvencii je schopná robiť záznam v dĺžke 26 sekúnd na internú RAM pamäť.

Spektrálny rozsah tejto termokamery je voliteľný v rozmedzí 3,0 – 5,0 µm alebo 1,5 – 5,0 µm. Termokamera využíva chladený InSb (Indium Antimonide) detektor s časovou konštantou 270 ns a fantastickou teplotnou citlivosťou <20 mK, čo umožňuje zaznamenanie i drobných rozdielov v teplote v sledovanej scéne.

V kamere je zabudované otočné koleso so súpravou optických filtrov. Súpravy môžu byť vhodné aj pre spektrálnu termografiu, kedy nás zaujímajú vlastnosti skúmaného materiálu len v úzkej časti spektra.

Široká ponuka komunikačných rozhraní

Model X6900sc používateľovi ponúka celý rad komunikačných rozhraní. Vedľa GigE, je možné tiež využiť USB, RS-232, Camera Link, CXP (GenICam protocol supported over GigE or CXP).

Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?