Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6580sc MWIR pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0387
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6580sc je vhodná pre najnáročnejšie aplikácie vo vede a výskume. Rozlíšenie kamery je 640 x 512 px a obrazová frekvencia je nastaviteľná v rozsahu 355 Hz: 640 x 512 px až 4500 Hz: 320 x 8 px.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6580sc MWIR pre vedu a vývoj

Vysokorýchlostná MWIR termokamera pre skutočne náročných používateľov

Termokamera FLIR X6580sc je kamera, ktorá umožňuje scénu snímať s výnimočne vysokou frekvenciou, a pritom s rozlíšením 640 x 512 pixelov. Kamera môže byť určená pre akúkoľvek aplikáciu, s nutnosťou veľmi rýchleho záznamu. Kamera navyše disponuje zabudovanou RAM/SSD pamäťou.

Táto termokamera ponúka chladený InSb detektor s časovou konštantou 500 ns, ktorý umožňuje nastavenie veľkých výpočtových rýchlostí v celosnímkovom (full frame) rozlíšení. Zákazník si tak môže vybrať, či je pre neho dôležitá doba uzávierky (integrácia) alebo počet snímok za sekundu (fps).

V kamere je zabudované otočné koleso so súpravou optických filtrov. Súpravy môžu byť vhodné aj pre spektrálnu termografiu, kedy nás zaujímajú vlastnosti skúmaného materiálu len v úzkej časti spektra.

Streaming rádiometrického videa a obrazu

Streaming rádiometrických dát je možný s využitím Simultaneous Gigabit Ethernet and Camera Link Base/Camera Link Medium. Pre bezstratové HD nahrávanie možno do kamery zasunúť SSD disk a zaznamenávať tak termovízne video priamo do kamery.

Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?