Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

ZÁKAZNÍCKE MERANIE MWIR TERMOKAMEROU PRE VEDU A VÝSKUM


Žiadne hodnotenie. Kód: sl0002
Meranie vysokorýchlostnou MWIR termokamerou podľa aplikácie zákazníka. Vytypovanie vhodného modelu a príslušenstva pre danú aplikáciu a následne meranie priamo u zákazníka.
Dostupnosť: SKLADOM
 
ZÁKAZNÍCKE MERANIE MWIR TERMOKAMEROU PRE VEDU A VÝSKUM

Zákaznícke meranie

Zákaznícke meranie MWIR termokamerou je určené pre zákazníkov, ktorí potrebujú jednorazovo urobiť vysokorýchlostný záznam MWIR termokamerou s vysokým rozlíšením alebo vysokou teplotnou citlivosťou, prípadne majú ďalšie špecifické požiadavky (spektrálna termografia a pod.) a následne ho zanalyzovať.

Podľa požiadaviek a aplikácie zákazníka je najprv v rámci testovacieho merania vytypovaná vhodná MWIR termokamera s príslušenstvom pre dané použitie a následne je realizované meranie preškoleným technikom (prípadne certifikovaným technikom, diagnostikom) priamo u zákazníka. Po urobení záznamu sú tieto záznamy odovzdané zákazníkovi a spoločne so zákazníkom sú tieto záznamy konzultované a následne odovzdané spolu s fakturáciou služby.

Parametre vysokorýchlostnej kamery

Z aplikačného hľadiska sú u MWIR termokamery zohľadňované najmä nasledujúce parametre

  • teplotná citlivosť (NETD)
  • teplotný rozsah
  • veľkosť senzora a veľkosť jednotlivého pixelu
  • rýchlostné snímanie
  • spektrálny rozsah
  • typ senzoru

MWIR termokamery vo vede a výskume

MWIR termokamery FLIR nachádzajú nezastupiteľné miesto vo vedeckom a technickom výskume. Spektrum aplikácií je veľmi široké od materiálového a strojného výskumu, až po lekárske mikrobiologické aplikácie.

Tieto aplikácie kladú vysoké nároky predovšetkým na:

  • teplotnú citlivosť (čo najnižšia hodnota NETD),
  • rýchlosť záznamu (termokamery FLIR dokážu zaznamenať až niekoľko tisíc snímok za sekundu pri zachovaní plnej rádiometrie i bitovej hĺbky),
  • rozlíšenie a dostupnosť vhodných objektívov.

Veľmi dôležitým parametrom je tiež spektrálna citlivosť alebo možnosť použitia optických pásmových filtrov kvôli spektrálnej termografii..

Cena služby

Cena služby začína na 15 500 Kč. Konečná cena závisí na rozsahu prác, technických požiadavkách na vysokorýchlostnú kameru, lokalitu merania a pod.

Štítky
Stojí za pozornosť
Zákaznícke meranie vysokorýchlostnou kamerou Zákaznícke meranie vysokorýchlostnou kamerou Kód: sl0001
SKLADOM
Meranie vysokorýchlostnou kamerou podľa aplikácie zákazníka. Vytipovanie vhodného modelu a príslušenstva pre danú aplikáciu a následne meranie priamo u zákazníka.
311 € bez DPH
Detail
Základný kurz lietania s dronom Základný kurz lietania s dronom Kód: ab1018
SKLADOM
Jednodňový kurz je vhodný predovšetkým pre pilotov, ktorí majú už základné skúsenosti s lietaním, a chcú rozšíriť svoje znalosti ako v oblasti právnych predpisov a terminológie vzdušné…
 
Detail
Půjčovna - termokamera FLIR E6xt pro průmysl a stavebnictví Půjčovna - termokamera FLIR E6xt pro průmysl… Kód: p0003
SKLADOM
Termokamera Flir E6xt je univerzální termokamera určená pro základní termální analýzy ve stavebnictví a průmyslu. Senzor má rozlišení 240x180px, teplotní rozsah kamery je -20 až 550°C.…
83 € bez DPH
Detail
ŠKOLENIE – PRÍPRAVA NA SKÚŠKU NA ÚCL ŠKOLENIE – PRÍPRAVA NA SKÚŠKU NA ÚCL Kód: ab1019
SKLADOM
Dvojdňový kurz je určený pre všetkých, ktorí budú prevádzkovať bezpilotné lietadlá profesionálne a čaká ich teda skôr či neskôr skúška na Úrade pre civilné letectvo (ÚCL).
 
Detail
Školenie Prípravný kurz pre certifikáciu v termografii Školenie Prípravný kurz pre certifikáciu v t… Kód: ab1012
SKLADOM
Tento štvordňový kurz je prípravným kurzom pre zloženie príslušnej skúšky a získanie medzinárodne uznávaného profesijného certifikátu
689 € bez DPH
Detail
Školenie Termografická diagnostika budov Školenie Termografická diagnostika budov Kód: ab1013
SKLADOM
Celodenné školenie pre tých, ktorí sa chcú viac dozvedieť o aplikácii termokamier v stavebníctve. Toto školenie je vhodné predovšetkým pre odborníkov z oblasti stavebníctva.
166 € bez DPH
Detail
Školenie Využitie termokamier pri meraní v priemysle Školenie Využitie termokamier pri meraní v priemysle Kód: ab1014
SKLADOM
Celodenné školenie určené tým, ktorí sa chcú zoznámiť s medzinárodne platnou metodikou pre diagnostiku v priemysle.
166 € bez DPH
Detail
Školenie Základy práce s termokamerou Školenie Základy práce s termokamerou Kód: ab1015
SKLADOM
Poldňové školenie pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť ako správne ovládať termokameru, akým základných chybám sa pri meraní vyhnúť, a tiež základné postupy pri spracovaní termogramu
124 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?