Domov / Drony / Priemyselná inšpekcia
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Dron DJI Mavic 2 Enterprise ZOOM


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0139 + Školenia zadarmo
DJI Mavic 2 Enterprise je malý, ľahký, veľmi skladný, prenosný dron, ktorý je určený najmä pre oblasť záchranných, pátracích a protipožiarnych aplikácií. Nachádza ale tiež uplatnenie pri menej náročných industriálnych inšpekciách.
Výrobca:
Dostupnosť: SKLADOM
1.814,78 € bez DPH
2.195,88 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Dron DJI Mavic 2 Enterprise ZOOM

DJI Mavic 2 Enterprise je ďalšou evolúciou radu DJI Mavic, ktorá odpovedá na aktuálny trend zmenšovania dronov a to nielen v oblasti pre bežných používateľov, ale aj v sfére dronov určených pre profesionálne využitie. DJI Mavic 2 Enterprice prináša oproti svojmu predchodcovi kameru s dvojnásobným optickým a trojnásobným digitálnym zoomom. Kamera ponúka 12 MPx rozlíšenie a senzor s veľkosťou 1/2,3“ s technológiou CMOS. Video je potom robené v rozlíšení 4 K pri 30 snímkach za sekundu. Váha dronu aj s batérií je iba 905 g.

DJI Mavic 2 Enterprise sa teraz ovláda z profesionálnej aplikácie DJI Pilot.

Ďalej bol na tele dronu (nad kamerou) vytvorený špeciálny port na uchytenie a napájanie niektorého z voliteľného príslušenstva:

  • Maják

Na zaistenie vyššej bezpečnosti pri prevádzke dronu.

 

  • Reproduktor

Z reproduktora je možná živá komunikácia, alebo prehrávanie vopred nahraných audiostôp.

 

  • LED svetlo

Určené pre osvetľovanie plôch, vyhľadávanie porúch povrchu, nasvecovanie objektov na fotografovanie atď.

 

Ďalšie vylepšenie prišlo v oblasti úložného priestoru. 24 GB pamäť sa nachádza priamo v internom úložisku v tele dronu. Problémy so zabudnutou SD kartou tak odpadávajú. Zvýšená bola aj bezpečnosť a zjednodušenie letu a to v nasledujúcich bodoch.

DJI AirSense 

DJI AirSense je systém na predchádzanie kolíziám s inými dronmi. Aplikácia získava dáta v reálnom čase od ostatných dronov v leteckom priestore. Zamedzuje tak tomu, že sa dostanete do nebezpečnej blízkosti ostatných dronov, alebo sa dokonca zrazíte. Navyše možno na rad DJI Mavic 2 Enterprise voliteľne nasadiť majáčik, dron tak bude lepšie videný aj vami (čo oceníte najmä pri záchranných operáciách, protipožiarnych zásahoch s prítomnosťou dymu a pod.).

 

Prihlasovanie sa do dronu

Pre manipuláciu s dronom (vzlet a ďalšie pracovné úkony) je nutné sa teraz používateľsky prihlásiť. Vďaka tejto, na prvý pohľad nepraktickej, veci sa ale zvyšuje bezpečnosť, pretože každý pilot má teraz prístup iba k dátam a funkciám pre neho určeným.

 

Vylepšená detekcia prekážok

Detekcia prekážok teraz funguje až v 8 smeroch a to vďaka 2 infračerveným senzorom na stranách dronu a 8 kamerám na spodku, chrbte aj vrchu dronu. Ďalej je k dispozícii Advanced Pilot Assistance system, ktorý sa postará o hladký a autonómny prelet stiesnenými priestormi.

 

OcuSync 2.0 

Inovovaná verzia predchádzajúceho veľmi úspešného, spoľahlivého a výkonného systému novo prináša nižšiu latenciu, možnosť oddeliť ovládacie a videofrekvencie do dvoch pásiem a rýchlejšie zahájenie návratu domov po prípadnej strate signálu.

 

Inteligentné batérie

Nová inovovaná inteligentná batéria má v sebe teraz integrovaný systém pre vlastné zahrievanie. Umožňuje tak poskytovať dostatočný výkon i v nižších vonkajších teplotách.

 

Discreet mode 

Pre diskrétne a nerušené lety, kedy nie je potrebné osvetlenie dronu, sa vďaka tomuto módu dá osvetlenie kompletne vypnúť.

 

EXIF  

Urobené videá a fotografie sa teraz spájajú s GPS súradnicami, dátumom a časom urobenia. Dáta sa automaticky uložia k spravenému materiálu. Profesionálne drony DJI od priameho zastúpenia

Profesionálne drony DJI od priameho zastúpenia

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je priamym dovozcom techniky DJI s označením DJI Enterprise pre ČR a SR. Špecializujeme sa na drony, ktoré sú určené na profesionálne nasadenie v oblasti priemyselných inšpekcií, protipožiarnych zásahov, pátracích akcií a pod.

DJI Enterprise pro ČR

Svojim zákazníkom ponúkame nielen dron DJI so všetkým dostupným príslušenstvom, ale tiež celý proces od zaškolenia a poradenstva, až po prevedenie procesom získania leteckého oprávnenia (licencia) na ÚCL (úrad pre civilné letectvo). Poprípade aj získanie certifikácie „technik diagnostik – termografia“ na termovíznu inšpekciu a ďalšie."

Súbory

Představení produktu DJI Mavic 2 Enterprise

Štítky
Doplnky a súvisiace
Baterie pro řadu Mavic 2 Enterprise Baterie pro řadu Mavic 2 Enterprise Kód: ab0396
SKLADOM
Náhradní akumulátor pro řadu DJI Mavic 2, konkrétně Enterprise (DUAL)
4.041,00 € bez DPH
Detail
Zprovoznění dronu a zaškolení při předání Zprovoznění dronu a zaškolení při předání Kód: ab1017
SKLADOM
Základní představení modelu letadla/ bezpilotního letadla a jeho funkcí, seznámení s ovládání bezpilotniho letadla a s jeho údržbou. Diskuze nad příslušnou legislativou a omezeními let…
1.490,00 € bez DPH
Detail
Kurz leteckého mapování a 3D modelování Kurz leteckého mapování a 3D modelování Kód: ab1020
SKLADOM
Specializovaný kurz je určen pro zájemce z řad profesionálních provozovatelů UAV, kteří chtějí rozšířit svou oblast činnosti o letecké mapování a tvorbu 3D modelů za použití software P…
12.000,00 € bez DPH
Detail
Základní kurz létání s dronem Základní kurz létání s dronem Kód: ab1018
SKLADOM
Jednodenní kurz je vhodný především pro piloty, kteří mají již základní zkušenosti s létáním, a chtějí rozšířit své znalosti jak v oblasti právních předpisů a terminologie vzdušného pr…
3.990,00 € bez DPH
Detail
Kurz letecké termografie s použitím bezpilotních letadel Kurz letecké termografie s použitím bezpilot… Kód: ab1016
SKLADOM
Kurz je určen především pro piloty dronů, kteří chtějí rozšířit své znalosti o problematiku využití termokamer a letecké termografie. Očekává se základní znalost legislativy a problema…
18.150,00 € bez DPH
Detail
Nabíječka do auta pro drony řady DJI Mavic 2 Nabíječka do auta pro drony řady DJI Mavic 2 Kód: ab0434
SKLADOM
Autonabíječka pro DJI Mavic 2
1.990,00 € bez DPH
Detail
Adaptér pro vytvoření powerbanky z baterie Mavic 2 Adaptér pro vytvoření powerbanky z baterie Mavic 2 Kód: ab1021
NA DOTAZ
S tímto adaptérem budete moci nabíjet pomocí USB přímo z baterie pro DJI Mavic 2.
649,00 € bez DPH
Detail
Náhradní krytka pro dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL/PRO Náhradní krytka pro dron DJI Mavic 2 Enterpr… Kód: ab0432
NA DOTAZ
Náhradní krytka pro DJI Mavic 2 Enterprise DUAL nebo pro DJI Mavic 2 PRO
390,00 € bez DPH
Detail
Náhradní vrtule pro drony DJI Mavic 2 a Mavic 2 Enterprise Náhradní vrtule pro drony DJI Mavic 2 a Mavi… Kód: ab0431
SKLADOM
Pár náhradních vrtulí pro modelovou řadu DJI Mavic 2
339,00 € bez DPH
Detail
Fly more kit pro dron DJI Mavic 2 Enterprise (DUAL) Fly more kit pro dron DJI Mavic 2 Enterprise (DUAL) Kód: ab0429
NA DOTAZ
Fly more kit je set příslušenství pro zajištění delšího letu
9.890,00 € bez DPH
Detail
Hub pro nabíjení 4 baterií pro dron DJI Mavic 2 Hub pro nabíjení 4 baterií pro dron DJI Mavic 2 Kód: ab0428
SKLADOM
Nabíjecí hub pro 4 baterie pro DJI Mavic 2
1.790,00 € bez DPH
Detail
Školení - příprava na zkoušku ÚCL Školení - příprava na zkoušku ÚCL Kód: ab1019
NA DOTAZ
Jednodenní komplexní kurz je určen pro všechny, kteří budou provozovat bezpilotní letadla profesionálně a čeká je tedy dříve či později zkouška před Úřadem pro civilní letectví (ÚCL).
12.000,00 € bez DPH
Detail
Stojí za pozornosť
Dron s termokamerou - DJI Mavic 2 Enterprise (DUAL) Universal Edition Dron s termokamerou - DJI Mavic 2 Enterprise… Kód: ab0141 + Školení zdarma Akce Doporučujeme
SKLADOM
Dron z kategorie DJI Enterprise ve verzi Mavic 2 Enterprise Dual přináší možnost cenově dostupného snímkování ve viditelném spektru s RGB kamerou umožňující 4K video, 12 MPx fotografie…
63.499,00 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?