Domov / Drony / Priemyselná inšpekcia
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by sa jednalo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná sa ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda - nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Dron DJI Mavic 2 Enterprise ZOOM


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0139 + Školenia zadarmo
DJI Mavic 2 Enterprise je malý, ľahký, veľmi skladný, prenosný dron, ktorý je určený najmä pre oblasť záchranných, pátracích a protipožiarnych aplikácií. Nachádza ale tiež uplatnenie pri menej náročných industriálnych inšpekciách.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
1.814,78 € bez DPH
2.195,88 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Dron DJI Mavic 2 Enterprise ZOOM

DJI Mavic 2 Enterprise je ďalšou evolúciou radu DJI Mavic, ktorá odpovedá na aktuálny trend zmenšovania dronov a to nielen v oblasti pre bežných používateľov, ale aj v sfére dronov určených pre profesionálne využitie. DJI Mavic 2 Enterprice prináša oproti svojmu predchodcovi kameru s dvojnásobným optickým a trojnásobným digitálnym zoomom. Kamera ponúka 12 MPx rozlíšenie a senzor s veľkosťou 1/2,3“ s technológiou CMOS. Video je potom robené v rozlíšení 4 K pri 30 snímkach za sekundu. Váha dronu aj s batérií je iba 905 g.

DJI Mavic 2 Enterprise sa teraz ovláda z profesionálnej aplikácie DJI Pilot.

Ďalej bol na tele dronu (nad kamerou) vytvorený špeciálny port na uchytenie a napájanie niektorého z voliteľného príslušenstva:

  • Maják

Na zaistenie vyššej bezpečnosti pri prevádzke dronu.

 

  • Reproduktor

Z reproduktora je možná živá komunikácia, alebo prehrávanie vopred nahraných audiostôp.

 

  • LED svetlo

Určené pre osvetľovanie plôch, vyhľadávanie porúch povrchu, nasvecovanie objektov na fotografovanie atď.

 

Ďalšie vylepšenie prišlo v oblasti úložného priestoru. 24 GB pamäť sa nachádza priamo v internom úložisku v tele dronu. Problémy so zabudnutou SD kartou tak odpadávajú. Zvýšená bola aj bezpečnosť a zjednodušenie letu a to v nasledujúcich bodoch.

DJI AirSense 

DJI AirSense je systém na predchádzanie kolíziám s inými dronmi. Aplikácia získava dáta v reálnom čase od ostatných dronov v leteckom priestore. Zamedzuje tak tomu, že sa dostanete do nebezpečnej blízkosti ostatných dronov, alebo sa dokonca zrazíte. Navyše možno na rad DJI Mavic 2 Enterprise voliteľne nasadiť majáčik, dron tak bude lepšie videný aj vami (čo oceníte najmä pri záchranných operáciách, protipožiarnych zásahoch s prítomnosťou dymu a pod.).

 

Prihlasovanie sa do dronu

Pre manipuláciu s dronom (vzlet a ďalšie pracovné úkony) je nutné sa teraz používateľsky prihlásiť. Vďaka tejto, na prvý pohľad nepraktickej, veci sa ale zvyšuje bezpečnosť, pretože každý pilot má teraz prístup iba k dátam a funkciám pre neho určeným.

 

Vylepšená detekcia prekážok

Detekcia prekážok teraz funguje až v 8 smeroch a to vďaka 2 infračerveným senzorom na stranách dronu a 8 kamerám na spodku, chrbte aj vrchu dronu. Ďalej je k dispozícii Advanced Pilot Assistance system, ktorý sa postará o hladký a autonómny prelet stiesnenými priestormi.

 

OcuSync 2.0 

Inovovaná verzia predchádzajúceho veľmi úspešného, spoľahlivého a výkonného systému novo prináša nižšiu latenciu, možnosť oddeliť ovládacie a videofrekvencie do dvoch pásiem a rýchlejšie zahájenie návratu domov po prípadnej strate signálu.

 

Inteligentné batérie

Nová inovovaná inteligentná batéria má v sebe teraz integrovaný systém pre vlastné zahrievanie. Umožňuje tak poskytovať dostatočný výkon i v nižších vonkajších teplotách.

 

Discreet mode 

Pre diskrétne a nerušené lety, kedy nie je potrebné osvetlenie dronu, sa vďaka tomuto módu dá osvetlenie kompletne vypnúť.

 

EXIF  

Urobené videá a fotografie sa teraz spájajú s GPS súradnicami, dátumom a časom urobenia. Dáta sa automaticky uložia k spravenému materiálu. Profesionálne drony DJI od priameho zastúpenia

Profesionálne drony DJI od priameho zastúpenia

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je priamym dovozcom techniky DJI s označením DJI Enterprise pre ČR a SR. Špecializujeme sa na drony, ktoré sú určené na profesionálne nasadenie v oblasti priemyselných inšpekcií, protipožiarnych zásahov, pátracích akcií a pod.

DJI Enterprise pro ČR

Svojim zákazníkom ponúkame nielen dron DJI so všetkým dostupným príslušenstvom, ale tiež celý proces od zaškolenia a poradenstva, až po prevedenie procesom získania leteckého oprávnenia (licencia) na ÚCL (úrad pre civilné letectvo). Poprípade aj získanie certifikácie „technik diagnostik – termografia“ na termovíznu inšpekciu a ďalšie."

Súbory


Štítky
Doplnky a súvisiace
Kód: ab0396
SKLADOM
147,26 € bez DPH
Detail
Sprevádzkovanie dronu a zaškolenie pri odovzdaní Sprevádzkovanie dronu a zaškolenie pri odovzdaní Kód: ab1017
SKLADOM
Základné predstavenie modelu lietadla/bezpilotného lietadla a jeho funkcií, zoznámenie s ovládaním bezpilotného lietadla a s jeho údržbou. Diskusia nad príslušnou legislatívou a obmedzeniami letovej prevádzky, predstavenie tzv. Doplnku X.
55,19 € bez DPH
Detail
KURZ LETECKÉHO MAPOVANIA A 3D MODELOVANIa KURZ LETECKÉHO MAPOVANIA A 3D MODELOVANIa Kód: ab1020
SKLADOM
Špecializovaný kurz je určený pre záujemcov z radov profesionálnych prevádzkovateľov UAV, ktorí chcú rozšíriť svoju oblasť činnosti o letecké mapovanie a tvorbu 3D modelov použitím softvéru Pix4D alebo Agisoft.
444,44 € bez DPH
Detail
Základný kurz lietania s dronom Základný kurz lietania s dronom Kód: ab1018
SKLADOM
Jednodňový kurz je vhodný predovšetkým pre pilotov, ktorí majú už základné skúsenosti s lietaním, a chcú rozšíriť svoje znalosti ako v oblasti právnych predpisov a terminológie vzdušného priestoru, tak znalosti v oblasti techniky, konštrukcie, prevádzky.
147,78 € bez DPH
Detail
KURZ LETECKEJ TERMOGRAFIE S POUŽITÍM BEZPILOTNÝCH LIETADIEL KURZ LETECKEJ TERMOGRAFIE S POUŽITÍM BEZPILOTNÝCH LIETADIEL Kód: ab1016
SKLADOM
Kurz je určený predovšetkým pre pilotov dronov, ktorí chcú rozšíriť svoje znalosti o problematiku využitia termokamier a leteckej termografie. Očakáva sa základná znalosť legislatívy a problematiky dronov a to vrátane praktickej pilotáže.
672,22 € bez DPH
Detail
Kód: ab0434
SKLADOM
73,70 € bez DPH
Detail
Kód: ab1021
NA DOTAZ
24,04 € bez DPH
Detail
Kód: ab0432
NA DOTAZ
14,44 € bez DPH
Detail
Kód: ab0431
SKLADOM
12,56 € bez DPH
Detail
Kód: ab0429
NA DOTAZ
366,30 € bez DPH
Detail
Kód: ab0428
SKLADOM
66,30 € bez DPH
Detail
ŠKOLENIE – PRÍPRAVA NA SKÚŠKU NA ÚCL ŠKOLENIE – PRÍPRAVA NA SKÚŠKU NA ÚCL Kód: ab1019
SKLADOM
Dvojdňový kurz je určený pre všetkých, ktorí budú prevádzkovať bezpilotné lietadlá profesionálne a čaká ich teda skôr či neskôr skúška na Úrade pre civilné letectvo (ÚCL).
444,44 € bez DPH
Detail
Stojí za pozornosť
Dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL Dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL Kód: ab0141 + Školenia zadarmo Akcia Odporúčame
SKLADOM
Dron z kategórie DJI Enterprise s názvom Mavic 2 Enterprise Dual prináša možnosť cenovo dostupného snímkovania vo viditeľnom spektre s RGB kamerou umožňujúcou 4K video, 12 MPx fotografie a zároveň i v infračervenom pásme s termokamerou FLIR (160 x 120 px)
Zlacnené z 3.024,87 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
2.333,30 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?