Domov / Osvetlenie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Smart Vision Lights osvetľovač Brick spot ODSW75 & SW75


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0174
Brick Light® má 6 vysokovýkonných, vysokoprúdových LED diód v malom puzdre. Produkt spĺňa stupeň krytia IP 68. Brick Light® je k dispozícii vo farebných variantoch svetla: biela, červená, oranžová, modrá, zelená, azúrová IR a UV.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Smart Vision Lights osvetľovač Brick spot ODSW75 & SW75

Výrobca SmartVisionLight produkuje rad vodoodolných osvetľovačov, ktoré sú určené do prostredia s veľkou vlhkosťou, predovšetkým do potravinárskeho priemyslu, kde umožňujú spĺňať veľmi prísne hygienické predpisy. Modely majú krytie IP 68, sú pripravené pre montáž na ľubovoľné konštrukcie. Ako príslušenstvo je možné zakúpiť i PanTilt mechanizmus, ktorý pomôže zacieliť svetlo na potrebnú časť výroby.

Brick Light® má 6 vysokovýkonných, vysokoprúdových LED diód v malom puzdre. Brick Light® je k dispozícii vo farebných variantoch svetla: biela, červená, oranžová, modrá, zelená, azúrová IR a UV. Brick Light® má integrovaný prúdový ovládač so zabudovaným stroboskopickým vstupom s možnosťou PNP alebo NPN ovládania spúšte. Preto nie je potrebný externý ovládač pre ovládanie svetla. Svetlo môže byť ovládané i ručne potenciometrom alebo analógovým signálom 0 – 10 V DC.

  • IP68 Norma
  • Spĺňa požiadavky FDA
  • Nehrdzavejúca oceľ 316
  • Špeciálne konštruované pre prevádzku v potravinárskom priemysle
  • Odolnosť proti korózii
  • Verzia s OverDrive™ má vysokovýkonné strobo
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?