Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR BTS-X Pro na nočné videnie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0286 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
Termokamery radu FLIR Scout BTS-series sú určené na pozorovanie prírody, poľovníctvo a osobnú bezpečnosť.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
Termokamera FLIR BTS-X Pro na nočné videnie

Termokamery radu FLIR Scout BTS-series sú určené na pozorovanie prírody, poľovníctvo a osobná bezpečnosť. Tieto termokamery sú navrhnuté tak, aby používateľovi pri pozorovaní poskytli maximum možností, a zároveň kladú dôraz na komfortné a jednoduché ovládanie. Termokamery tohto radu sú dodávané v dvoch modeloch a to Scout BTS-X Pro a Scout BTS-XR Pro.

Základné parametre ponúkaných modelov sú nasledujúce: rozlíšenie detektora 320 x 240 pixelov a 2x digitálny zoom pre model Scout BTS-X Pro, a rozlíšenie detektora 640 x 480 pixelov a až 4x digitálny zoom pre model Scout BTS-XR Pro. Oba modely podporujú funkciu InsertAlert na rýchlu lokalizáciu osoby či zveri. Funkcia InsertAlert červenou farbou zobrazí všetky objekty, ktorých teplota je rovnaká alebo vyššia ako teplota živých teplokrvných tvorov.

Spolu s kamerami radu Scout BTS tiež ponúkame škálu samostatne vymeniteľných objektívov, ktoré sa dajú dokúpiť. Ďalšou výhodou týchto modelov je možnosť zaznamenávanie snímok a videa na vloženú SD kartu.

Tieto termokamery nachádzajú uplatnenie nielen v noci, ale tiež počas dňa za hmly a v miestach hustého porastu (les, vysoká tráva, pole a pod.). Ovládanie je maximálne zjednodušené na štyri základné tlačidlá, ktoré sú umiestnené na hornej časti prístroja tak, aby bola termokamera pohodlne ovládateľná pri dlhodobom priložení k oku.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je kompletné príslušenstvo

Termokamera Flir BTS
 • termokamera FLIR (objektív nutné objednať zvlášť),
 • kábel USB a video,
 • návod na použitie v českom jazyku,
 • robustné ochranné puzdro na opasok,
 • popruh na krk,
 • napájací adaptér,
 • 4x Rechargeable AA NiMH batérie,
 • CD s používateľským manuálom,
 • FLIR Video Player Software,
 • záruka 10 rokov na detektor kamery,
 • DARČEK OD NÁS: powerbanka na dobitie batérie kamery (je možné kameru používať aj s pripojenou powerbankou),
 • + doprava ZADARMO.

 

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

 • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
 • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
 • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Váha 1 kg
Dĺžka 0.28 m
Šírka 0.165 m
Výška 0.67 m
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?