Domov / Termokamery / Detekcia plynov
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR GF335 pre detekciu plynov


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0383 Premium partner FLIR
Termokamera FLIR GF335 je vhodná pre vedecko-výskumné aplikácie. Kamera disponuje výnimočnou teplotnou citlivosťou <15 mK. Ďalej ponúka rozlíšenie 320 x 240 pixelov a spektrálny rozsah 3,0 – 5,0 µm (MWIR).
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR GF335 pre detekciu plynov

Termokamera s veľmi citlivým chladeným detektorom

FLIR GF335 je MWIR termokamera, ktorá disponuje chladeným fotodetektorom typu InSb.

Táto termokamera ponúka najlepšiu teplotnú citlivosť (<15 mK) medzi dostupnými kamerami tejto triedy. Taká citlivosť je dosiahnutá využitím špeciálneho chladeného fotodetektora, ktorý pracuje na veľmi nízkej prevádzkovej teplote. Kamera je ďalej úplne iste podporovaná softvérom FLIR ResearchIR, ktorý umožňuje analýzu termografických dát.

Vďaka vysokej teplotnej citlivosti kamera nachádza uplatnenie predovšetkým v odboroch ako je napríklad biológia, či medicína, kde je tento parameter považovaný za jeden z najdôležitejších.

Základné vlastnosti

  • Chladený fotodetektor Indium Antimonide (InSb) – MWIR pásmo
  • Rozlíšenie 320 × 240 pixelov
  • Kamera je prenosná, nabíjaná z batérie
  • Zabudované funkcie pre analýzu snímok počas merania (bez nutnosti pripojenia k PC).
  • Podpora softvéru FLIR ResearchIR..

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Typ detektoru Indium Antimonide (InSb)
Obnovovacia frekvencía 60Hz
Rozhranie USB
Rozlíšenie senzora 320 x 240 px
Teplotný rozsah -20°C to +120°C
Teplotná citlivosť 15mK
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?