Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termovízia FLIR Scout III 240 pre nočné videnie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0280 Produktové číslo: 812462021048 Výroba byla ukončená
Termokamery FLIR Scout III, nahradzujú staršie verzie PS Scout 24 a FLIR PS Scout 32, stále patria medzi najviac obľúbené a dostupné termokamery FLIR na českom trhu pre oblasť pozorovania prírody a poľovníctvo.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termovízia FLIR Scout III 240 pre nočné videnie

Termokamery FLIR Scout III (FLIR Scout III 240, FLIR Scout III 320 a FLIR Scout III 640), nahradzujú staršie verzie PS Scout 24 a FLIR PS Scout 32, stále patria medzi najviac obľúbené a dostupné termokamery FLIR na českom trhu pre oblasť pozorovania prírody a poľovníctvo. Patria medzi najmenšie termokamery na trhu s rozlíšením detektora až 640 x 512 pixelov, 4x digitálnym zoomom a funkciou InsertAlert pre rýchlu lokalizáciu osoby či zveri.

PS Scout dodávame v troch verziách, t.j. Scout III 240, Scout III 320 a Scout III 640. Základným rozdielom týchto verzií je rozlíšenie detektora, možnosť digitálneho zoomu a detekčná vzdialenosť.

Ich používanie je vhodné nielen v noci, ale tiež vo dne, v hmle a v miestach hustého porastu (les, vysoká tráva, pole a pod.). Ovládanie je maximálne zjednodušené na štyri základné tlačidlá, ktorá sú umiestnené na hornej časti prístroja tak, aby bola termokamera pohodlne ovládateľná pri priložení k oku.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je kompletné príslušenstvo

Termokamera Flir PS Scout 32
  • termokamera FLIR,
  • kábel USB,
  • návod na použitie v českom jazyku,
  • robustné ochranné puzdro na opasok,
  • napájací adaptér,
  • Zzáruka 10 rokov na detektor kamery,
  • + doprava ZADARMO.

Ponúkame aj test kamery v reálnych podmienkach v sprievode odborníka – za tmy v krásnom prostredí Divokej Šárky alebo zvernice Hvězda.

Prečítajte si záznam pozorovania zveri pomocou termokamery FLIR PS Scout 32 (nahradená modelom FLIR Scout II 320)

Špecifikácia
Váha 0.34 kg
Dĺžka 0.172 m
Šírka 0.59 m
Výška 0.62 m
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?