Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T440bx pro stavebnictví


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0027 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
VÝROBA ZASTAVENÁ: Termokamera FLIR T440bx je termokamerou vyšší střední třídy určená především pro stavebnictví a stavební diagnostiku. Nabízí zcela bezkonkurenční teplotní citlivost 0,03°C.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T440bx pro stavebnictví

Vedle unikátní teplotní citlivosti nabízí tato řada termokamer další pokročilé parametry a funkce, které jsou shrnuty v tabulce a uvedeny dále. Patří mezi ně: ergonomicky naklopitelný objektiv s detektorem, autofokus, motorizované ostření, měřicí funkce určené pro stavebnictví (alarm vlhkosti a alarm izolace).

Analýzu snímků během měření usnadňují tzv. měřicí funkce, tj. měřicí funkce bod, oblast (s lokalizací minima a maxima), izotermy a případně i teplotní profil. Všechny termokamery této řady jsou plně kompatibilní se softwarem FLIR TOOLS a FLIR TOOLS+ s možnosti profesionální analýzy jednotlivých snímků a tvorby jednoduchých i rozsáhlých protokolů (výstup v PDF). Samozřejmostí je vestavěný digitální fotoaparát, který umožňuje pořízení fotografie vždy s termogramem (tj. “termovizním snímkem”). Tato funkce termokamer je dnes již nezbytná, neboť umožňuje rozpoznat a přesně identifikovat měřený stavební detail. K tomu účelu jsou k dispozici i tzv. obrazové funkce (viz tabulka s technickými parametry níže).

V případě, že aplikace vyžaduje vyšší rozlišení 640×480, např. z důvodu měření na větší vzdálenosti, je možné nabídnout termokamery FLIR řady T6x0bx. Pro méně náročné aplikace je v nabídce nižší řada termokamer FLIR Exxbx s menším rozlišením a menší teplotní citlivostí.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?