Domov / Vedecké a špeciálne kamery / EMCCD kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

EMCCD kamery

(4) Kamery EMCCD (Electron Multiplying CCD) posouvají možnosti stávající CCD technologie a otevírá tak dveře dalším aplikacím s velmi nízkou úrovní osvětlení. Kamera díky své citlivosti nachází uplatnění například v astronomických aplikacích, fluorescenční...
Vyberte parametre tovaru
Výrobcovia
Skladom
Cena
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108 Tretinová galéria Malé riadky
 Sklad Názov Cena
Raptor photonics Hawk 216-A vědecká EMCCD kamera Raptor photonics Hawk 216-A vědecká EMCCD kamera
NA DOTAZ
Vědecká EMCCD kamera s rozlišením 769x288 px nabízí vysoce citlivý senzor se snímkovací rychlostí 30 Hz při kvantové účinnosti 90%.
 
Detail
Raptor photonics Kestrel vědecká vysokorychlostní  EMCCD kamera Raptor photonics Kestrel vědecká vysokorychl…
NA DOTAZ
Vědecká EMCCD kamera s rozlišením 128x128 px nabízí vysoce citlivý senzor se snímkovací rychlostí 2000 Hz při kvantové účinnosti až 95% při velikosti pixelu 24x24 um a vyčítacím šumem …
 
Detail
Raptor photonics Hawk 252 vědecká EMCCD kamera Raptor photonics Hawk 252 vědecká EMCCD kamera
NA DOTAZ
Vědecká EMCCD kamera s rozlišením 1280x1024 px nabízí vysoce citlivý senzor se snímkovací rychlostí 25 Hz při kvantové účinnosti až 95%.
 
Detail
Raptor photonics Falcon III vědecká EMCCD kamera Raptor photonics Falcon III vědecká EMCCD kamera
NA DOTAZ
Vědecká EMCCD kamera s rozlišením 1024x1024 px nabízí vysoce citlivý senzor se snímkovací rychlostí 31 Hz při kvantové účinnosti až 95%.
 
Detail
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108
 Sklad Názov Cena

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?