Domov / Robotický pes
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Unitree B2


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0994
Komplexný výkon z hľadiska zaťaženia, dosahu, schopnosti pohybu a rýchlosti je dva- až trikrát vyšší ako u bežných robotov - to je robotický pes Unitree B2! Objavte B2 alebo B2-W, najvýkonnejšieho štvornohého robota na svete s pôsobivými funkciami.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Unitree B2

Unitree B2

Unitree B2 je priemyselný štvornohý robot, ktorý je navrhnutý tak, aby bol všestranný a ľahko sa používal. Dokáže sa pohybovať rýchlosťou až 6 metrov za sekundu a dokáže zdolať schody vysoké až 40 centimetrov. Môže tiež niesť užitočné zaťaženie až do 40 kilogramov.

Robotický pes B2 je vybavený množstvom senzorov vrátane kamier, LiDAR a sonaru, ktoré mu umožňujú orientovať sa v okolí a vyhýbať sa prekážkam. Možno ho tiež naprogramovať tak, aby sledoval určitú trasu alebo vykonával zložité úlohy.

Kĺbové motory s vysokým krútiacim momentom vyvinuté spoločnosťou Unitree poskytujú modelom B2 a B2-W pôsobivý maximálny krútiaci moment 360 Nm pre vynikajúci výkon. Tieto roboty zaujmú nielen svojou silou, ale aj schopnosťou superskokov, vďaka čomu patria medzi najvýkonnejšie vo svojej triede.

Schopnosť prekonávať rôznorodý terén a kombinácia pokročilého vnímania prostredia umožňuje robotom B2 a B2-W prispôsobovať svoju chôdzu v reálnom čase a zároveň udržiavať aktívne body pre požadovanú úlohu (fotografovanie, snímanie prostredia, reakcia na zvuk,...). To im umožňuje bez námahy zvládať 40 cm vysoké kroky vpred, vzad a do strán. Okrem toho dokážu stúpať po bežných schodoch a otáčať sa o 360 stupňov. Vďaka inteligentnému systému prekonávania prekážok a efektívnosti pohybu môžu plynule prepínať medzi rôznymi režimami pohybu. Inovatívna konštrukcia modelu B2 navyše umožňuje meniť tvary nôh a kolies (voliteľne) a poskytovať tak komplexnejšie služby v závislosti od konečného použitia.

Výbava týchto robotov zahŕňa procesory Intel Core i5, Intel Core i7 a Nvidia Jetson Orin NX, pričom presná konfigurácia sa líši podľa požiadaviek. Obe verzie sú tiež vybavené bezdrôtovou sieťovou komunikáciou 4G, zberom údajov GNSS a „komunikáciou cez horizont“.

Technické špecifikácie

Približné rozmery: 1098 mm × 450 mm × 645 mm

Celková hmotnosť: 60 kg (vrátane batérie)

Kapacita batérie: 45 Ah (2250 Wh), 58 V

Model B2 ponúka veľmi dlhú výdrž batérie so schopnosťou nepretržitej chôdze viac ako 5 hodín bez zaťaženia, čo predstavuje 200 % zvýšenie výdrže v porovnaní s robotickým psom B1.

Prečo si vybrať robota B2?

  • RS-Helios-32 3D LiDAR (voliteľný)
  • Hĺbková kamera
  • Vysoko výkonné kĺbové moduly m107
  • Mimoriadne veľká 45 Ah (2250Wh) batéria
  • Optická kamera s vysokým rozlíšením


Robot B2 je pripravený na použitie hneď po vybalení a môže sa používať ako výskumný nástroj v rôznych aplikáciách. Môžete ho doplniť aj o príslušenstvo, ako je LiDAR, kamera alebo dokonca robotické rameno Z1, aby bol ešte výkonnejší a použiteľnejší. Unitree B2 vyniká prechodom medzi režimom nohy a kolesa a prekonáva limity výdrže. Tento prechod je možný vďaka jeho inovatívnej konštrukcii, ktorá poskytuje bezkonkurenčnú prispôsobivosť.

Tieto robotické psy sú vhodné na rôzne aplikácie, ako je bezpečnosť, kontrola a preprava užitočného nákladu. Ich stabilný a flexibilný výkon ich predurčuje na použitie v priemyselných odvetviach, ako je elektroenergetika, petrochémia a obrana.

Špecifikácia
Protinárazové senzory ANO
Diaľkové ovládanie Remote control ANO
Podporované kamery Lidar, termo
Bluetooth / WiFi ANO
Hmotnosť 15 kg
Krytie IP67
Súbory
Stojí za pozornosť
Unitree Go2 Pro Unitree Go2 Pro Kód: ab0999
NA DOTAZ
Tento malý, cenovo dostupný robot posúva hranice inovácií v oblasti štvornohých robotických psov. Uvedením robota Go2 spoločnosť Unitree predstavila výrazne lepšieho, rýchlejšieho a ob…
 
Detail
Unitree Go2 Edu Unitree Go2 Edu Kód: ab0998
NA DOTAZ
Tento malý, cenovo dostupný robot posúva hranice inovácií v oblasti štvornohých robotických psov. Uvedením robota Go2 spoločnosť Unitree predstavila výrazne lepšieho, rýchlejšieho a ob…
 
Detail
Unitree Aliengo Unitree Aliengo Kód: ab0993
NA DOTAZ
Aliengo je prieskumný, navigačný a mapovací robot, ktorý vyrába spoločnosť Unitree Robotics. Je ideálny do profesionálneho a priemyselného prostredia, ale je aj vynikajúcim nástrojom n…
 
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?