Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6520sc MWIR pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0392 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6520sc vhodná pre najnáročnejšie aplikácie vo vede a výskume. Rozlíšenie kamery je 640 x 512 px a obrazová frekvencia je nastaviteľná v rozsahu 146 Hz: 640 x 512 px až 3699 Hz: 160 x 1
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6520sc MWIR pre vedu a vývoj

Vysokorýchlostná MWIR termokamera s výbornými vlastnosťami

Termokamera FLIR X6520sc je kamera, ktorá umožňuje scénu snímať s výnimočne vysokou frekvenciou, a pritom s rozlíšením 640 x 512 pixelov. Kamera môže byť určená pre akúkoľvek aplikáciu, s nutnosťou veľmi rýchleho záznamu. Kamera navyše disponuje zabudovanou RAM/SSD pamäťou.

Táto termokamera ponúka chladený Mercury Cadmium Telluride (MCT) detektor s časovou konštantou 80 ns až 20 000 μs, ktorý umožňuje nastavenie extrémne krátkych integračných časov. Zákazník si tak môže vybrať, či je pre neho dôležitá doba uzávierky (integrácia) alebo počet snímok za sekundu (fps) a podľa toho zvoliť konkrétny model.

V kamere je zabudované otočné koleso so súpravou optických filtrov. Súpravy môžu byť vhodné aj pre spektrálnu termografiu, kedy nás zaujímajú vlastnosti skúmaného materiálu len v úzkej časti spektra. Pre zákazníkov, ktorí vyžadujú spektrálne zobrazovanie so špeciálnymi filtrami (meranie cez sklo, zobrazovanie plynov či meranie tenkostenných plastov) je v kamere možné zaintegrovať presný pozičný filtračný mechanizmus so 4 slotmi.

Streaming rádiometrického videa a obrazu

Streaming rádiometrických dát je možný s využitím Simultaneous Gigabit Ethernet and Camera Link Base/Camera Link Medium. Pre bezstratové HD nahrávanie možno do kamery zasunúť SSD disk a zaznamenávať tak termovízne video priamo do kamery.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory

Štítky
Stojí za pozornosť
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6900sc MWIR pre vedu a vývoj Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6900sc MW… Kód: ab0386 Premium partner FLIR
NA DOTAZ
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6900sc je vhodná pre najnáročnejšie aplikácie vo vede a výskume. Rozlíšenie kamery je 640 x 512 px a obrazová frekvencia je nastaviteľná v rozsahu 0,…
 
Detail
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6800sc MWIR pre vedu a vývoj Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6800sc MW… Kód: ab0394 Premium partner FLIR
NA DOTAZ
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X6800sc je vhodná pre najnáročnejšie aplikácie vo vede a výskume. Rozlíšenie kamery je 640 x 512 px a obrazová frekvencia je nastaviteľná v rozsahu 0,…
 
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?