Domov / Priemyselné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Kamera Hikvision GigE Area Scan MV-CH290-60GM


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0130
Monochromatická kamera Hikvision GigE Area Scan MV-CH290-60GM so senzorom typu CCD s veľkosťou 36 x 24 mm. Rozlíšenie činí 6576 x 4384 px. Obnovovacia frekvencia 4 fps.
Výrobca: HikvisionHikvision
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Kamera Hikvision GigE Area Scan MV-CH290-60GM

Kamera GigE Area Scan MV-CH290-60GM

Area scan kamera podporuje sériovú komunikáciu pomocou rozhrania RS-232 alebo RS-485. Rozhranie GigE umožňuje bezstratový prenos videa až na 100 metrov.

Plošné alebo riadkové kamery?

V situáciách, kedy sú robené kompletné snímky v rýchlom slede, sa častejšie používajú snímače pre plošné skenovanie (Area San); pre snímanie dlhých, spojitých objektov, pohybujúcich sa pri konštantných rýchlostiach sa používajú snímače riadkové (Line Scan).

Produkty Hikvision podporujú širokú škálu priemyselne prijateľných rozhraní, ako sú GigE a USB 3.0. To zaisťuje najväčšiu prispôsobivosť pre rôzne parametre infraštruktúry, ako je vzdialenosť, kabeláž a požiadavky na šírku pásma. Konštruktérovi systému to umožňuje využiť širokú škálu softvérových a automatizačných komponentov tretích strán, ktoré najlepšie vyhovujú špecifickým potrebám.

Vlastnosti produktu

 • Vysokokvalitný CCD alebo CMOS snímač s vysokým rozlíšením, vysokou citlivosťou, vysokým pomerom signálu k šumu a širokým dynamickým rozsahom atď.
 • Podpora automatického alebo manuálneho nastavenia zosilnenia, času expozície, vyváženia bielej, korekcie gama, LUT atď.
 • Podpora cyklovania HDR
 • Podpora hardvérového spúšťača, softvérového spúšťača a voľného režimu spustenia
 • Podporuje prispôsobenie ROI, vylepšenie snímacej frekvencie znížením rozlíšenia a zrkadlový výstup
 • Podpora binning režimov, ktoré môžu zlepšiť citlivosť fotoaparátu
 • GigE rozhranie s maximálnou prenosovou vzdialenosťou 100 m (bez relé)
 • 128 MB integrovaná vyrovnávacia pamäť, ktorá umožňuje ukladať do pamäti viac snímok pre prenos dát alebo opakované vysielanie obrazu v režime Burst
 • Kompaktná konštrukcia a ľahká inštalácia
 • Kompatibilná s protokolom GigE Vision a štandardom GenICam a možnosť pripojenia k iným softvérovým platformám
 • Obsahuje bohatú súpravu SDK, pre systémy Windows, Linux a Mac OS
 • Certifikácia CE, FCC, RoHS
Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?