Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR E6xt pre priemysel a stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0448 + Školení zdarma Akce
Termokamera Flir E6xt je univerzálna termokamera určená pre základné termálne analýzy v stavebníctve a priemysle. Senzor má rozlíšenie 240 x 180 px, teplotný rozsah kamery je –20 °C až 550 °C. Do termokamery je zabudovaný aj klasický fotoaparát.
Výrobca:
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: SKLADOM
1.895,93 € bez DPH
2.294,08 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR E6xt pre priemysel a stavebníctvo

Termokamera FLIR E6xt je profesionálny a zároveň cenovo dostupný nástroj pre tepelnú kontrolu. Nový rad termokamier Ex-xt, ktorý FLIR vydal na jar 2019, vyniká predovšetkým vďaka jednoduchej a časovo nenáročnej manipulácii. Preto nachádzajú termokamery uplatnenie pri riešení širokej škály problémov – od hľadania zdrojov únikov tepla a tepelných mostov až po riešenie prehrievania elektrických a mechanických zariadení.

Plne automatická kamera s intuitívnym rozhraním a s fixným fokusom ponúka rozlíšenie 43 200 pixelov (240 x 180), presnosť ± 2 % a citlivosť 60 mK. Za dostupnú cenu tak máme profesionálnu kvalitu obrazu bez výrazného šumu.

Rovnako ako model E8xt disponuje schopnosťou merania teploty v rozmedzí –20 °C až +550 °C. Kamera meria teplotu v stredovom bode alebo môže automaticky vyhľadávať bod s maximálnou a minimálnou teplotou v danej meracej oblasti. Na rozdiel od E4 a E5 možno túto infrakameru použiť aj pri priebežnej kontrole fotovoltaických elektrární vďaka manuálnemu nastaveniu rozsahu teplotnej stupnice.

Okrem digitálnej fotografie a termogramu (t.j. termovízna snímka) môže zaznamenávať i fotografie s kombináciou oboch spektier. Priamo do termogramu sú tak pridané krivky a detaily z viditeľného spektra, objekty sú potom zreteľnejšie, možno rozpoznať aj objekty s rovnakou teplotou, pričom kontrast a kvalita termogramu nie je ovplyvnená (ako tomu býva pri bežnom termálnom prelínaní). Táto inovatívna technológia, tzv. MSX režim (Multi Spectral Dynamic Imaging) je značkou FLIR priamo patentovaná.

Súčasťou infrakamery je aj displej s veľkosťou 3“. Vďaka nemu možno zobrazovať snímané prostredie v reálnom čase alebo prechádzať galériu už urobených snímok. Pre vizualizáciu teplôt možno použiť tri rôzne farebné schémy – čiernobielu, kovovú a dúhovú, prípadne možno použiť izotermické režimy, kedy sú vysokokontrastnou farbou zvýraznené objekty s teplotou vyššou alebo nižšou než stanovená medza. Vďaka tomu ľahko a rýchlo detegujete problematické časti budov či zariadení.

Všetky dáta sú priebežne ukladané do pamäti a neskôr ich možno previesť z IR kamery do PC pomocou USB. Pre analýzu výsledkov merania je bezplatne možné využiť softvér FLIR Tools, IR kamera je kompatibilná aj s verziou FLIR Tools+.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov::

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Softvér Workswell ThermoElectric (pre prediktívnu údržbu) prípadne ThermoFactor (pre hodnotenie stavieb)
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

 

Štítky
Doplnky a súvisiace
Náhradní baterie pro FLIR Ex termokamery Náhradní baterie pro FLIR Ex termokamery Kód: ab0451 Příslušenství
NA DOTAZ
Náhradní baterie k termokamerám FLIR řady Ex a Ex-xt
2.160,00 € bez DPH
Detail
Nabíjecí dok pro FLIR Ex termokamery Nabíjecí dok pro FLIR Ex termokamery Kód: ab04571 Příslušenství
NA DOTAZ
Externí nabíjecí dok k termokamerám FLIR řady Exx-2017.
4.940,00 € bez DPH
Detail
Textilní pouzdro pro FLIR Ex a Exx termokamery Textilní pouzdro pro FLIR Ex a Exx termokamery Kód: ab0454
NA DOTAZ
Textilní pouzdro k termokamerám FLIR řady Exx-2017.
2.200,00 € bez DPH
Detail
Stojí za pozornosť
Termokamera FLIR E5xt pro průmysl a stavebnictví Termokamera FLIR E5xt pro průmysl a stavebnictví Kód: ab0450 + Školení zdarma Akce
SKLADOM
Termokamera Flir E5xt s rozlišením senzoru 160 x 120 px, teplotním rozsahem -25 °C až +400 °C, teplotní citlivostí <0,06 °C a zorným úhlem 45° je určena pro základní termální analýzy …
34.990,00 € bez DPH
Detail
Termokamera FLIR E5 pro průmysl a stavebnictví Termokamera FLIR E5 pro průmysl a stavebnictví Kód: ab0153 Akce Doprodej
NA DOTAZ
VÝROBA UKONČENA: Termokamera Flir E5 s rozlišením senzoru 120 x 90 px, teplotním rozsahem -25 °C až +250 °C, teplotní citlivostí <0,10 °C a zorným úhlem 45° je určena pro základní term…
31.990,00 € bez DPH
Detail
Termokamera FLIR E8xt pro průmysl a stavebnictví Termokamera FLIR E8xt pro průmysl a stavebnictví Kód: ab0151 + Školení zdarma Akce Doporučujeme
SKLADOM
Termokamera Flir E8xt s rozlišením senzoru 320x240 px, teplotním rozsahem -25 °C až +550 °C, teplotní citlivostí <0,06 °C a zorným úhlem 45° je určena pro základní termální analýzy ve …
80.490,00 € bez DPH
Detail
S týmto tovarom kupujú
Termokamera FLIR K2 pre hasičov Termokamera FLIR K2 pre hasičov Kód: ab0087 Doporučujeme
SKLADOM
Termokamera FLIR K2 je profesionálny nástroj pre hasičské zásahové akcie za dostupnú cenu. Ponúka rozlíšenie 160 x 120 pixelov a teplotnú citlivosť až 100 mK (pri 30 °C).
1.414,44 € bez DPH
Detail
Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG267 Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG267 Kód: ab0034 Novinka
SKLADOM
Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG267 s rozlíšením senzora 160 x 120 px, teplotným rozsahom –25 °C až +380 °C a teplotnou citlivosťou <0,07 °C vypĺňa medzeru medzi IR teplomermi a …
451,48 € bez DPH
Detail
Malá a ľahká termokamera FLIR C5 Malá a ľahká termokamera FLIR C5 Kód: ab0031 Doporučujeme
NA DOTAZ
Termokamera Flir C5 s rozlíšením senzora 160 x 120 px, teplotným rozsahom –20 °C až +400 °C, teplotnou citlivosťou <0,07 °C a zorným uhlom 54° je najmenšia termokamera určená na základ…
610,74 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?