Domov / Drony
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

DJI MATRICE 350 RTK


Žiadne hodnotenie. Kód: d0042
Modernizovaný vlajkový dron Matrice 350 RTK stanovuje nové rozmery vo svojej triede letov. Tento dron novej generácie ponúka úplne nový systém prenosu videa a ovládania, účinnejší systém batérií a komplexnejšie bezpečnostné funkcie.
Výrobca: DJIDJI
Dostupnosť: SKLADOM
9.943 € bez DPH
12.031 € s DPH
 
DJI MATRICE 350 RTK

Výkonný DJI Matrice 350 RTK - dron DJI zo série Enterprise

Profesionálny dron Matrice 350 RTK, modernizovaná vlajková loď platformy profesionálnych dronov DJI, ponúka úplne nový systém prenosu a ovládania videa, efektívnejší systém batérií a komplexnejšie bezpečnostné funkcie. Počítajte tiež s bohatými ďalšími možnosťami pripojenia kamery a užitočného zaťaženia vrátane SDK na prepojenie s príslušenstvom tretích strán. S letovým časom 55 minút, krytím IP55 a diaľkovým ovládaním DJI RC Plus je Matrice 350 RTK pripravený na rôzne letecké operácie. S maximálnym zaťažením 2,7 kg, odolnosťou voči vetru 12 m/s a rozsahom prevádzkových teplôt od -20 °C do 50 °C môžete pracovať aj v extrémnych podmienkach.

Všestranný profidron - to je DJI Matrice 350 RTK

Dron Matrice 350 RTK je odolný, má výkonný pohon, zvýšenú ochranu a vynikajúci letový výkon, takže bez problémov zvládne akúkoľvek výzvu.

Dron Matrice 350 RTK využíva prenosový systém DJI O3 Enterprise, ktorý podporuje trojkanálové živé prenosy v rozlíšení HD 1080p a maximálnu prenosovú vzdialenosť 20 km. Dron aj diaľkový ovládač sú vybavené prenosovým systémom so štyrmi anténami, ktorý dokáže inteligentne vybrať dve optimálne antény na vysielanie signálu, pričom štyri antény prijímajú signál súčasne. Tým sa výrazne zlepšujú možnosti proti rušeniu a optimalizuje sa stabilita prenosu.

DJI RC Plus má 7-palcový displej s vysokým jasom, podporuje režim dvoch operátorov a dodáva sa so štandardnou externou batériou WB37, ktorá ponúka až šesť hodín prevádzky na splnenie rôznych prevádzkových potrieb. DJI RC Plus má stupeň krytia IP54, je prachotesný a vodotesný, aby spoľahlivo fungoval aj v nepriaznivom počasí.Prevádzková teplota je -20° až 50° C, čo podporuje nepretržitú prevádzku aj vo veľmi horúcom alebo chladnom prostredí.


Na prednej, zadnej a hornej strane diaľkového ovládača sa nachádza niekoľko tlačidiel a ovládačov na rýchle ovládanie.Funkcie tlačidiel sa dajú prispôsobiť zvyklostiam používateľa, čím sa zabezpečí intuitívna a flexibilná obsluha. Aplikácia DJI Pilot 2 bola ďalej optimalizovaná na prehľadné zobrazenie typu misie a stavu letu. Jednoduché a plynulé ovládanie lietadla a užitočného zaťaženia uľahčuje efektívnejšiu prevádzku. Kamera Matrice 350 RTK je vybavená novým systémom dvoch batérií TB65, ktorý podporuje výmenu batérií počas prevádzky a umožňuje opakované lety bez vypnutia.Batériu možno nabíjať až 400 cyklov, čím sa znižujú náklady na jeden let.

Keď je batériová stanica pripojená k DJI RC Plus, aplikácia DJI Pilot 2 zobrazuje informácie o stave a kondícii batérie. Okrem toho môžete nastaviť počet dní samovybíjania, aktualizovať firmvér, exportovať protokoly a pohodlne pristupovať k ďalším funkciám jedným ťuknutím.
Matrice 350 RTK podporuje jeden kardanový hriadeľ smerom nadol, dva kardanové hriadele smerom nadol a jeden kardanový hriadeľ smerom nahor a má otvorené rozhranie E-Port. S maximálnou nosnosťou 2,7 kg môže niesť až tri užitočné zaťaženia súčasne, čím spĺňa potreby rôznych prevádzkových scenárov, ako sú inšpekčné, mapovacie alebo hliadkovacie lety.

Matica 350 RTK podporuje trasové body, mapovanie, šikmý a lineárny let.Na efektívny zber údajov môžete použiť funkciu sledovania terénu alebo inteligentného šikmého letu.Spolu s aplikáciou DJI Terra môžete rýchlo získať digitálne výsledky v HD 2D a 3D, čo umožňuje veľmi presné a efektívne mapovanie.Vďaka funkciám, ako je vysoko presný PinPoint a mapovanie v reálnom čase na báze cloudu, dokáže Matrice 350 RTK prepojiť vzduch, zem a oblak.Po dokončení zberu snímok z lietadla môže DJI FlightHub 2 rýchlo namodelovať miesto operácie a odovzdať informácie operátorom dronu a pozemnému personálu. Diaľkové ovládanie aj FlightHub 2 podporujú kreslenie bodov, čiar, plôch a záznam v reálnom čase a môžu spolupracovať na živom zobrazení operácie v reálnom čase, čím sa prekonávajú komunikačné bariéry spolupráce medzi vzduchom a zemou.

 

Ako BONUS dodávame produkt

Zaškolení drony

uvedenie dronu do prevádzky a školenie pri odovzdaní

Základné predstavenie modelu lietadla/dronu a jeho funkcií, oboznámenie s obsluhou dronu a jeho údržbou. Diskusia o príslušných právnych predpisoch a obmedzeniach v leteckej prevádzke.

DJI Matrice 350 RTK podporuje kamery ako DJI Zenmuse H20, DJI Zenmuse H20T, DJI Zenmuse H20N, DJI Zenmuse XT2 a DJI Zenmuse Z30.

 

Profesionální drony DJI

Specializujeme se na drony, které jsou určeny k profesionálnímu nasazení v různých oblastech a specializacích.

Svým zákazníkům nabízíme nejen dron DJI s veškerým dostupným příslušenstvím, ale také celý proces od zaškolení a poradenství, až po provedení procesem získání leteckého oprávnění (licence) u ÚCL (úřad pro civilní letectví). Popřípadě i získání certifikace „technik diagnostik - termografie“ pro termovizní inspekce a další.

 

Pro více informací ohledně tohoto produktu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 605 119 529 nebo na emailu lukas.bartos@w-technika.cz

Špecifikácia
Maximálna vzletová hmotnosť 9 kg
Dosah ovládača max 15 km km
Maximálna doba letu 55 min
Maximálna rýchlosť stúpania 6 m/s
Maximálna rýchlosť klesania 7 m/s
Konštrukcia kvadrokoptéra
Maximálna prevádzková výška 7000 m.n.m.
Rychlosť 83 km/h
Rozmery 810x670430 mm
Súbory


Štítky
Doplnky a súvisiace
Batéria TB60 pre DJI M300 RTK Batéria TB60 pre DJI M300 RTK Kód: d0053
SKLADOM
Nová inteligentná batéria DJI TB60 pre DJI M300 RTK. V balení je 1 kus, na prevádzku dronu sú potrebné 2 ks batérií.
672 € bez DPH
Detail
Vrtule DJI 2110 pre DJI M300 RTK – pár Vrtule DJI 2110 pre DJI M300 RTK – pár Kód: d0052
NA DOTAZ
Inovovaná vrtuľa DJI 2110 pre nový dron DJI M300 RTK. V balení je jedna pravotočivá a jedna ľavotočivá vrtuľa.
 
Detail
DJI ZENMUSE H20 – Hybridná kamera na dron DJI M300 RTK DJI ZENMUSE H20 – Hybridná kamera na dron DJ… Kód: d0042
NA DOTAZ
Hybridná kamera DJI Zenmuse H20 s tromi integrovanými senzormi – širokouhlá 12 Mpx kamera, 20 Mpx zoom kamera a laserový merač vzdialenosti v jednom tele kamery.
 
Detail
DJI ZENMUSE H20T – termokamera na dron DJI M300 RTK DJI ZENMUSE H20T – termokamera na dron DJI M300 RTK Kód: d0043
NA DOTAZ
Hybridná termokamera na dron DJI M300 RTK. Kamera má integrované 4 senzory. Termokameru s rozlíšením 640 x 512 px, širokouhlú kameru s 12 Mpx, laserový diaľkomer a zoomovaciu kameru s …
 
Detail
Stojí za pozornosť
Zostava: CWSI kamera & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX Zostava: CWSI kamera & DJI M600 Pro &… Kód: ab1042 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
Balíček produktov obsahuje: termokameru CWSI, hexakoptéru DJI M600 Pro a profesionálny stabilizátor DJI Ronin-MX.
 
Detail
Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M200 V2.0 Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M200 V2.0 Kód: d0047 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
Balíček produktov obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro s integrovaným gimbálom a profesionálnu kvadrokoptéru DJI M200 V2.0.
 
Detail
Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 RTK V2.0 Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 RTK V2.0 Kód: d0046
NA DOTAZ
Balíček produktov obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro s integrovaným gimbálom a profesionálnu kvadrokoptéru DJI M210 RTK V2.0.
 
Detail
Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 V2.0 Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 V2.0 Kód: d0045
NA DOTAZ
Balíček produktov obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro s integrovaným gimbálom a profesionálnu kvadrokoptéru DJI M210 V2.0.
 
Detail
Dron DJI M200 V2.0 Dron DJI M200 V2.0 Kód: d0010 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI Matrice 200 V2.0 je dron určený prevažne pre inšpekcie, s možnosťou zavesenia 2 kamier súčasne vo viditeľnom spektre, v IR spektre a tiež kamier tretích strán, s podporou Mobile SD…
 
Detail
Dron DJI M210 V2.0 Dron DJI M210 V2.0 Kód: d0009 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI Matrice 210 V2.0 je dron určený prevažne pre inšpekcie, novo s možnosťou zavesenia až 2 kamier naraz, alebo jednej zhora dronu a to ako vo viditeľnom, tak v IR spektre, prípadne aj…
 
Detail
Dron DJI M210 RTK V2.0 Dron DJI M210 RTK V2.0 Kód: d0008 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI Matrice 210 RTK V2.0 je dron určený prevažne pre inšpekcie, novo s možnosťou zavesenia až 2 kamier naraz, alebo jednej zhora dronu a to ako vo viditeľnom, tak v IR spektre, prípadn…
 
Detail
Dron DJI M600 Pro Dron DJI M600 Pro Kód: d0007 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI M600 PRO je profesionálna hexakoptéra riadená trojnásobne redundantnou jednotkou A3Pro a je kompatibilná so širokým množstvom (termo)kamier a tiež s gimbálmi a kamerami ZENMUSE.
5.478 € bez DPH
Detail
Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M600 … Kód: ab1047 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
Balíček produktov obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro, hexakoptéru DJI M600 Pro a profesionálny stabilizátor DJI Ronin-MX.
 
Detail
Zostava: Workswell WIRIS Security & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX Zostava: Workswell WIRIS Security & DJI … Kód: ab1038 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
Balíček produktov obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Security, hexakoptéru DJI M600 Pro a profesionálny stabilizátor DJI Ronin-MX
 
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?